Casus Telefon..

Telefon Dinleme programları..


Telefon Dinlemek Ve Casus Telefonlar Hakkında Tüm Merak Ettikleriniz Burada

Telefon dinleme yazılımı nasıl kurulur?
Ortam dinlemesi nasıl olur?
Yazılım kurulduktan sonra görüşmeleri nasıl dinlerim?
Arama bildirimlerini ve mesajları nasıl takip edecem?
Dinleme yaparken karşı tarafa numaram çıkar mı?
İstediğim telefondan dinleme yapabilir miyim?

Neden telefon dinleme programı kullanmalıyım?
Casus telefon yüklendiğinde normal işlevlerini yapar mı?
Telefonu uzaktan kontrol edebilir miyim?
Casus telefon programını kullanmak zormudur?
Telefonun modelini ve seri numarasını belirttikten sonra hemen yüklenebilir mi?

Telefon Dinleme Yazılımı Nasıl Kurulur?

Satın aldığınız casus telefonu hedef kişiye hediye etmeniz gerekmektedir..
Yada size vereceğimiz yazılım dosyasını karşı telefona yüklemeniz gerekmektedir.
Telefon dinleme yazılımını yüklemek sadece 30 saniyedir ve kurulumu çok basittir.
Sms yoluylada kurulabilir.

Ortam Dinlemesi Nasıl Olur?

Telefon dinleme yazılımının yüklkü olduğu hedef telefonu arayarak ortam dinlemesi yapıyorsunuz. Aramadığınızda hedef telefon hiçbir şekilde belirti vermeden (çalmadan veya ışığı yanmadan) açılır ve bulunduğu ortamdaki konuşmaları rahatlıkla dinlersiniz.

Yazılım Kurulduktan Sonra Görüşmeleri Nasıl Dinlerim?

Hedef telefon bir yeri aradığında veya arandığında anlık olarak belirlediğiniz numaraya sms gelir. (şu numarayla konuşuyor ve ya şu numara hedef telefonu aradı gibi). Sizde akabinde hedef telefonu arayarak görüşmeye dahil olabilir ve hiçbir şekilde belli olamdan görüşmeyi dinliyebilirsiniz.

Arama Bildirimlerini Ve Mesajları Nasıl Takip Edeceğim?

Hedef telefon ile yapılan gelen-giden aramalar ve gelen giden sms’ler anlık olarak belirlemiş olduğunuz cep telefonuna tarih, saat, numara ve içerik şeklinde detaylı olarak gelir..

Dinleme Yaparken Karşı Tarafa Numaram Çıkar Mı?

Telefon dinleme yazılımlarımız hiçbir şekilde karşı tarafa numaranızı deşifre etmez.

İstediğim Telefondan Dinleme Yapabilir Miyim?

İstediğiniz telefondan dinleme yapabilirsiniz ancak sadece hedef telefona 1 tek numara kaydedilebilir. Bu neden le sadece belirleyeceğiniz bir numaradan dinleme yapabilirsiniz..

Neden Telefon Dinleme Programı Kullanmalıyım?

Eşinizin veya çocuğunuzun nerede olduğunu ve ne yaptığını kolayca öğrenebilirsiniz.
Nişanlınız veya birlikte olduğunuz kişinin size karşı nekadar dürüst olup olmadığını öğrenebilirsiniz.
Şu anda bulunduğumuz ortam kötü o yüzden, çocuğunuz ne yaptığını ve nereleri gittiğini ayrıca kötü alışkanlıklarının olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Bebeğinizi bakıcıya bıraktıktan sonra onun nasıl davrandığını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Çünki ortamdaki sesleri rahatlıkla duyabilirsiniz.

Casus Telefon Programı Yüklendiğinde normal işlevini yapar mı?

Casus program yüklenmiş olan telefon da hiçbir şekilde değişiklik olmaz. Kişi telefonu normal bir şekilde kullanmaya devam eder.

Telefonu Uzaktan Kontrol Edebilir Miyim?

Hedef telefona yollıyacağınız sms’ler ile kontrol edebilirsiniz. Göndereceğiniz komut sms’leri hedef telefonda kesinlikle gözükmez. İstediğiniz zaman bi özelliğini kapatıp-açabilir, dinleme yaptığınız numarayı değiştirebilir veya yazılım uzaktan kapatıp açabilirsiniz. Herşey sizin elinizdedir.

Casus Telefon Programını Kullanmak Zormudur?

Casus programın resimli anlatımlı kurulum klavuzu mevcuttur ve hiç bilgisayardan ve telefondan anlamayan kişi bile rahatça kurabilir. Ayrıcz yazılımı kurmak için bilgisayara bağlamaya gerek yoktur. Sms yolu ile de basitçe kurulabilir.

Telefonun Modelini Ve Seri Numarasını Belirttikten Sonra Hemen Yükliyebilir Miyim?

Siparişinizi geçtikten 30 saniye içinde lisansınız oluşturulur ve hemen yüklemesini gerçekleştirebilirsiniz.

CASUS TELEFON

Casus Telefon , 2004 yılında ilk nokia telefonlarına yüklenmesi ile gündeme gelmiştir.
O günlerde gerek ülkemizde gerek dünyada satışına başlayan sayılı firmalardanız.
Casus telefon denildiği zaman ilk akla gelen firmamız düzenli ve kişilerin özlük haklarını
ihlal etmediği için herhangi bir problemle karşılaşmamıştır.Casus telefon programları her geçen
her yerde varmış gibi satıldıgını görsekte lisanslı firma güvenceli ve sertifikalı olarak tek casus-gsm.com
firmasında yapılmaktadır.Bu modelleri incelemek ve gerekli bilgileri edinmek için bizleri arayabilir
sitedeki ürünlerimizin özelliklerini okuyabilir gerektiğinde yerinde canlı olarak görebilirsiniz.

Aldatılmak Nasıl Anlaşılır

Takip etmek istediğiniz kişinin telefonuna yüklenen bir yazılımıdır Casus telefon dinleme programının yüklemesi tamamlandıktan sonra artık cep telefonu sizin gizli ajanınız olur. Böylece gizli bir şekilde hedef kişiyi takip edebilir, gelen ve giden mesajları gizli bir şekilde okuyabilir, bulunduğu ortamı dinleyebilir ve telefon görüşmelerini takip edebilirsiniz.

 

Ayrıca casus programın nokta yer tespiti sim kart değişikliği takibi, çağrı takibi ve uzaktan kontrol gibi özellikleri de mevcuttur.

 

Bu programı  diğerlerinden ayıran en büyük özelliği çok Stabilit çalışması ve takip raporlarınıza, özel takip paneli ulaşabilmenizdir. Takip panelinin bize katkısı nedir?” diye soracak olursanız diğer yazılımlarda her SMS gönderiminde hedef telefondan 1 sms ücreti yerine 2 sms ücreti faturaya yansır. Ancak bu yazılımda smsleri toplu olarak takip paneline gönderme özelliği vardır.

 

Gelişen teknolojiyle GPS uydu takibi telefonların içine girecek kadar küçüldü. Bizler de sizlere bu özelliği de kullanmanız için telefon dinleme programına GPS nokta yer tespit özelliği ekledik. Bu özellik ile casus telefon programı yüklü cihazın bulunduğu yeri hata payı olmaksızın anlık olarak tespit edebilirsiniz.

 

DALAMAN CAR HİRE

Dalaman Car Hire prides itself in being the leading prestige and performance car hire car company in the industry and we offer our clients a complete self drive hire experience with a prestigious fleet of cars to be rivaled with.

 

Dalaman Performance and Prestige Car Hire has been established to appeal to individuals looking for a specific performance car hire service or luxury car hire service and we pride ourselves in only supplying the latest and most sought after prestige and performance cars in the market.

 

Dalaman Car Hire specialises in With years of experience and the ability to bring you the most sought after prestige car hire service, we should be your first call.

 

Signature offers a comprehensive service nationwide, bringing you the most exciting fleet of rentals in the world. So, whatever the occasion, be it a luxury gift car rental, a corporate executive car hire incentive, wedding car hire or purely for personal indulgence with performance car hire, we can provide the perfect car to fulfill your every need, comfort and safety.

Our luxury cars are pictured so you can be sure that when you book with us you know exactly what you are getting; and with a flexible and friendly team you will receive a service which is second to none. All that’s left is for you to enjoy the ultimate self drive hire experience!


 

Thank you for visiting Dalaman Car Rental, we hope you enjoy your driving experience…

 

Make your free website at Beep.com
 
The responsible person for the content of this web site is solely
the webmaster of this website, approachable via this form!